← Назад до новин

5 порад як монтувати радіатори

Друзі, ми підготували для вас 5 порад по тому, як правильно змонтувати радіатори

  1. Підібрати радіатор для відповідної системи (індивідуальне опалення або центральне опалення). Перед установкою нових радіаторів при центральному опаленні, ви повинні отримати дозвіл у керуючої або експлуатаційної компанії. Система опалення – загальнобудинкова власність і всі самовільні переробки мають наслідки – адміністративні штрафи. Справа в тому, що при масовій зміні параметрів мережі опалення (заміни труб, радіаторів, встановлення терморегуляторів і т.д.) відбувається розбалансування системи. Це може привести до того, що весь стояк (під’їзд) взимку буде мерзнути. Тому всі зміни вимагають узгодження.
  2. Розрахувати потужність радіатора для даного приміщення. Щоб дізнатися, скільки приблизно потрібно кількість секцій на радіаторі, то, наприклад на приміщення з висотою стелі 2,5 метра 1 секція потрібна для обігріву 1,8 м2 площі кімнати. Тобто, якщо у Вас кімната 18 м2, потрібен радіатор на 10 секцій, за умови, що температура теплоносія буде не менше 70 градусів.
  3. Встановити радіатор на правильну висоту і відстань від стіни. Від підлоги відстань повинна бути 8-14 см. Якщо зробити менше – важко буде прибирати, якщо більше – внизу утворюються зони холодного повітря. Від підвіконня радіатор повинен на відстані на 10-12 см. При більш близькому розташуванні погіршується конвекція, падає теплова потужність. Радіатор повинен займати не менше 70% ширини вікна. Від стіни до задньої стінки радіатора відстань повинна бути 3-5 см. Цей зазор забезпечує нормальну конвекцію і поширення тепла. І ще один момент: при малій відстані на стіні буде осідати пил.
  4. Підключити радіатор до системи опалення згідно з технічними нормами.
  5. Зберегти заводську упаковку радіатора для збереження, під час ремонту, естетичного стану.

Встигніть скористатися нашою спецпропозицією!

Телефонуйте:

+38 (068) 372-00-21

+38 (099) 014-30-98

Підписуйтесь на наші соц мережі