Приклади наших робіт

Закінчили розкладку труб для теплої підлоги

Закінчили розкладку труб для водяної теплої підлоги в квартирі, в одному з ЖК Граф!

Квартира в 2 поверхи. Тепла підлога буде у всіх кімнатах, крім спалень. А також, під кожним вікном були обладнані в середині конвектори.

Якщо детально, то за 4 тижні ми зробили:

 • розкладку труб під теплу підлогу;
 • встановили три інсталяції під підвісний унітаз;
 • встановили в середині конвектори.

Далі чекаємо обробку котельні і будемо продовжувати роботу

Робите ремонт? Телефонуйте:

+38 (068) 372-00-21


Монтаж насоса для подачі води

Звернення до наших фахівців надійшло від Георгія, жителя с. Санжейка.

І воно прозвучало наступним чином:

“Є основний колодязь, від якого потім йде наповнення водою в індивідуальні колодязі жителів села. Але, на жаль, витрачається, і якщо резервуар наповнений нижче певного рівня, то води в крані – НЕ дочекаєшся. А, щоб наповнити до необхідного рівня, потрібно йти до основного колодязя, і запускати там насос. Доступ до основного колодязя не завжди є, та й це погодьтеся, просто незручно.

Завдання ми зрозуміли, і ВИРІШИЛИ. Ми запропонували поставити промисловий насос Pedrollo c автоматикою BrioTank. Що він робить? Коли в індивідуальному колодязі води стає менше від необхідної, поплавок дає сигнал автоматиці, що пора б наповниться. Та, в свою чергу, включає насос в загальному колодязі і, вуаля, особистий колодязь наповнюється необхідною кількістю води)))

Чергова задача для наших фахівців ВИРІШЕНА !!!

Відгук клієнта:

Георгій

Хлопці приїхали, подивилися, запропонували різні рішення даної проблеми. Зупинилися на варіанті з насосом. В цілому роботою задоволений, працювали акуратно і досить таки швидко. Велике спасибі!


Будівництво СВОГО приватного будинку з «0». Що може бути краще? А краще може бути тільки те, що все буде зроблено правильно, і в терміни. Кожне будівництво починається з фундаменту. А наші роботи – з розведення каналізаційних систем в цьому самому, фундаменті.

Цього разу, ми проклали всю систему каналізації на об’єкті в пос. Чорноморка, для нашого замовника Олександра.

Будинок буде складатися з 2 поверхів. На першому поверсі, ми, обговоривши з замовником все розташування сантех. приладів, вивели каналізацію під кожну точку, і передбачили стояк на 2 поверх будинку.

Так як, іноді, прилади знаходяться не поряд зі стрічками фундаменту, щоб закріпити труби, ми використовуємо арматуру і високоякісні міцні хомути, тим самим роблячи побажання замовника можливими і реальними.

Хлопці впоралися відмінно з поставленим завданням, а замовник залишився з приємними емоціями і радістю, що серед всього ринку сантехнічних послуг, знайшов саме НАС!

Відгук клієнта:

Олександр

Довго шукав грамотних сантехніків з прямими рукам. А по сусідству якраз ремонт робили і так вийшло, що працювали сантехніки. Я запросив їх подивитися, оцінити, щоб вони мені зробили розводку каналізації в фундаменті. Всі ціни були надані на наступний день. Я погодився і ні разу не пошкодував про це. Все виконано чітко, швидко і за розумний гроші. Залишився задоволений. Спасибі!


У реаліях нашого часу, всі знаходяться в пошуках способів економії сімейного бюджету. Особливо, це стосується оплати комунальних послуг. Нашому замовнику, Петру, обговоривши всі “за” і “проти” наші хлопці вирішили допомогти з цим питанням, встановивши в будинку водяну теплу підлогу.

На жаль, чи, на щастя, тепла підлога, в наш час вже перестала бути атрибутом розкоші, і показником “заможного” стилю буття. Тепер це НЕОБХІДНІСТЬ. Це один з джерел економії особистих фінансів. АЛЕ! Просимо взяти до уваги, що це не перестає бути тепло, комфортно і надійно (за умови правильного монтажу).

Наші хлопці зробили утеплення підлоги, товщиною в 5 см. Потім поклали пенобордові мати для кріплення труби (ми називаємо їх – пупирка), і відповідно, прикріпили труби, по яких і буде текти гаряча вода, тим самим віддаючи тепло на весь поверх.


Трохи фото нашої роботи, яку ми проводили в Очакові.

Даний об’єкт знаходиться на завершальній стадії будівництва і зовсім скоро, вже перед новим роком, наш замовник зможе в нього заїхати і вже повноцінно там жити з усіма зручностями.

Трохи розповімо про те, що ми зробили на даному об’єкті:

 • зробили розводку сантехніки та опалення;
 • зробили розводку каналізації;
 • встановили і підключили умивальники;
 • встановили і підключили душову кабіну;
 • встановили і підключили унітаз;
 • встановили і підключили сушку для рушників;
 • встановили і підключили ванну-джакузі.

Все перевірили, все працює.

Роботу ми проводили по етапах:

 1. Зробили всю розводку труб опалення, водопостачання та каналізацію – терміни 10 днів;
 2. Змонтували котельне обладнання та запустили – терміни 3 дні;
 3. Встановили прилади (Унітази, душ кабіна і т.д) – терміни 3 дня.