← Назад до новин

Тепловий насос – альтернативне джерело опалення

Тепловий насос – один з найбільш економічних способів опалення. Він працює від електромережі і перетворює природну енергію в тепло для обігріву будинку. Залежно від типу, насос може бути єдиним джерелом тепла в будинку і повноцінно забезпечити опалення без газу, або ж працювати на додаток до котла.

Класифікують теплові насоси на:

  • Грунтові теплові насоси – повноцінна альтернатива газовому котлу. Вони працюють однаково ефективно незалежно від вуличної температури і повністю забезпечують будівлю теплом. Їх недоліки: висока початкова вартість, окупність більше 10 років і необхідна наявність великої ділянки землі, щоб закопати грунтовий колектор.
  • Повітряні теплові насоси дешевше і простіше в установці. Вони також можуть замінити газове опалення, але при нулі градусів і мінусовій температурі їх ККД сильно падає. Опалення стає економічно невигідним. Тому, «воздушники» оптимально використовувати в парі з котлом: навесні і восени, коли на вулиці тепло, в основному працює насос, а взимку і при морозах в роботу підключається газовий котел.

На додаток до теплового насосу ви можете підключити двухтарифні лічильник електроенергії, який дозволить ще на 30-50% скоротити витрати на опалення.

Потрібні професіонали по сантехніці, телефонуйте:

+38 (068) 372-00-21

Підписуйтесь на наші соц мережі