← Назад до новин

Як прокласти водопровідні труби під фундамент

Для підведення води до будинку використовують сталеві, оцинковані і, що частіше в наш час – полімерні труби. Оптимально перетин труби для підведення до будинку прораховується від передбачуваної витрати води в приміщенні. Довжина труби дорівнює відстані від будинку до колодязя з запасом 50см.

Для прокладання труби викопують траншею від колодязя на глибину від 0.8 до 1м (щодо південного регіону) і підводять її під фундамент будівлі. В БНіП є показники рівня промерзання землі для різних регіонів. Труби повинні залягати нижче за рівень промерзання грунту на 40 см. Якщо траншея неглибока, використовують утеплювач.

Введення водопроводу в будинок проводиться під фундаментом або через підвал. Отвір під введення пробивають відбійним молотком або висвердлюють перфоратором. Швидким, акуратним і щадним способом створення отвору в стіні, фундаменті і перекритті є алмазне буріння.

Водолічильник встановлюють на місці врізки в колодязі або після узгодження з комунальними службами на місці введення труби в будинок. Вузол вводу водопроводу в будинок герметизується і утеплюється.

Потрібні професіонали по сантехніці, телефонуйте:

+38 (068) 372-00-21

Підписуйтесь на наші соц мережі